Tipy Call of Duty2 a Call of Duty4

#Vítejte®

mIRC

Pokud vás zajímá, jak nastavit velmi populární komunikační program mIRC, mám tu jednoduchý návod. Nedávno vyšla nová, po grafické stránce hezká verze. Moc novinek pro normálního uživatele nepřinesla, ale rozhodně je mIRC nepostradatelný pro každého pařana CoD2. Umožňuje chatovat s ostatními klany a vyzývat je na zápas.

Jako první si program stáhněte z webu. Je velký jen 1.64 MB. Samozřejmě ho nainstalujte a spusťte. Jako první vám naskočí okno s nastavením (Tools>Options, nebo Alt+O).

options

Vyplňte Full Name, Email a Nickname. Do Full Name by se mělo vyplnit vaše celé jméno i s přímením. Ale nemusíte to udělat, stačí tam napsat přezdívku. Do Emailu napište svůj email. V tomto vám doporučuji nelhat, ale mělo by to být také jedno. A do Nickname napište jméno, pod kterým se budete představovat v mIRCu. Klikněte na OK.

Nyní jděte do Favorites>Add to Favorites.

add channel

Do kolonky Channel napište cod2.wars a klikněte na tlačítko Add. Vyskočí vám další dialogové okno.

networks

V něm najděte položku Quakenet a potvrďte OK. A znovu OK. Nastavení sítě proCoD2 je hotovo.

Ve Favorites (Oblíbené) se vám uložila nová položka cod2.wars. Takže jděte do Favorites>#cod2.wars a začnete se připojovat do sítě CoD2. Pokud někomu budete chtít napsat, klikněte na jeho jméno v chatu. V pravém sloupci se vám vybrané jméno vyhledá. Klikněte na něho 2x (ve sloupci) a zobrazí se chatové okno, kde si budete soukromě povídat jen s vybranou osobou.

 
>>Call of Duty2 AnD Call of Duty 4<<